• Sausai brandintos  jautienos maltiniai. Lietuvos  ūkiai.

Jautienos paplotėliai (mėsainiams)

2,09 €

(14,90 € kg)

Su PVM Pristatysime per 14 darbo dienų

Pagaminti ŽŪKB "BIO LEUA" - Rupūs Miltai vertingo maisto namų, mėsinėje

15,90 EUR/kg - 2,09 Eur/ vnt

Mėsainiai gali būti kokybiški! "Rupūs Miltai" vertingo maisto namų jautiena ir mūsų mėsinės darbuotojų rankų darbo, jautienos paplotėliai (maltiniai), leis Jums mėgautis "tikrais" sultingais mėsainiais. 

1 vnt. apie 140 g. Nurodykite kiek vienetų pageidaujate. 

Jei norite, kad paplotėlius suformuotume tik pagal Jūsų receptą, svorį, parašykite užsakymo komentare, o mūsų mėsinės darbuotojai, paruoš pagal Jūsų pageidavimus.

Prekė sveriama, tiksli kaina paskaičiuojama prekę supakavus. 

Kiekis
Rezervuokite, šiuo metu neturime

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Aukštos kokybės, Limuzinų ir mėsinių tirolio pilkųjų veislių arba jų mišrūnų galvijų mėsa. Tik kastruotų jaučių ir telyčių skerdiena. Jautiena iš sertifikuoto N. Dubnikovo ūkio/ A. Dubnikovo ūkio/ Žemaičio ūkio. Kauno rajono ir Rokiškio rajono ūkiai.

Sudedamosios dalys: 99% jautiena, vagomoji druska ir įvairūs prieskoniai: svogūnų granulės, paprikų granulės, juodieji ir kvapieji pipirai, aliejus, vanduo.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2100106

Charakteristikos

Jautiena
Jautienos gaminiai/pusgaminiai