Rupūs Miltai kas mes tokie?

  

Rupūs Miltai, rupus.lt, tai Žemės ūkio kooperatinės bendrovės "BIO LEUA" projektas, vertingo maisto namai.
ŽŪKB "BIO LEUA" esame Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos nariai, Lietuvos ūkininkai, tausojantys aplinką ir užtikrinantys gyvūnų gerovę. Įkūrėme "Rupūs Miltai" vertingo maisto namus, Kaimynų g. 9, Kaune, dėl Jūsų ir mūsų visų, tam, kad ekologiški produktai ar Lietuvos ekologiniuose ūkiuose užauginta produkcija būtų realizuojama čia, Lietuvoje. Kad galėtume būti arčiau vieni kitų ir sutrumpintume maisto tiekimo grandį. 
Rupūs Miltai vertingo maisto namuose dauguma produkcijos ekologiška ir/arba iš ekologinių Lietuvos ūkių. Esame atrinkę ir kitų produktų, išskirtinių produktų, tokių kaip be gliuteno, be cukraus ar su mažiau pridėtinio cukraus, natūralius, auginime ir gamyboje naudojant kuo mažiau pridėtinių žaliavų.

Ekologiški maisto produktai, palyginti su įprastiniais, turi daug privalumų. Jie pasižymi maistingumu, geru skoniu, neprarastu natūraliu aromatu. Ekologiniai ūkiai sertifikuojami, produkcija ženklinama. Šiuo metu Lietuvoje ekologinės gamybos ūkius, įmones ir juose pagamintą produkciją kontroliuoja akredituota sertifikacijos įstaiga - viešoji įstaiga EKOAGROS.

Ant ekologiškos produkcijos etiketės ieškokite: 

  • Specialaus Europos Sąjungos logotipo su užrašu lietuvių ar kitos šalies narės kalba „Ekologinis žemės ūkis"   

  • Lietuviškas ekologinio žemės ūkio ženklas 

  • Tuo atveju kai nerandate, ieškokite/pasitikrinkite ūkio, bendrovės ar įmonės sertifikatą EKOAGROS portale.

  • ŽŪKB "BIO LEUA" ekologiškumą įrodančius sertifikatus rasite VŠĮ "Ekoagros" portale

Rupūs Miltai- vertingo maisto namai ŽŪKB "BIO LEUA" vardu garantuoja:

  • Aukštos kokybės produkciją: ekologiškas daržoves, ekologišką jautieną ir ėrieną, ekologišką / kaimišką vištieną, ekologiškus kiaušinius

  • Trumpą tiekimo grandinę, nuo užauginimo iki galutinio vartotojo stalo

  • Artimą bendravimą

Mus rasite Kaimynų g. 9, Kaune