Žemaitiški blynai su jautiena

4,90 €
Su PVM

Rankų darbo "Rupūs Miltai" žemaičių blynai su jautiena, šaldyti.

Žemaitiški blynai pagaminti "Rupūs Miltai" ŽŪKB "BIO LEUA" užsakymu, žaliavai naudojant mūsų jautieną. Galvijai auginami Lietuvos ūkiuose.

Nurodykite kiek vienetų pakuočių pageidaujate. 

Pakuotė 0,5kg

Paruošimo būdas: blynus sudėkite į įkaitintą keptuvę su aliejumi ir apkepkite 7-10 min. pavartydami. Pagardinkite savo mėgiamu padažu. Skanaus!  Mėgaukitės kokybiškais greitai paruošiamais Rupūs Miltai produktais!

Kiekis
Užsakę sulaukite antro patvirtinimo, sąskaitos faktūros

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Sudėtis: Tešla 80% - virtos bulvės 81,3%, aukščiausios rūšies kvietiniai miltai, valgomoji druska. Jautienos įdaras 20 %- virta jautiena 73%, svogūnai, valgomoji druska, juodi malti pipirai, prieskoninių augalų mišiniai įv. dalimis).

Vidutinė produkto maistinė vertė 100 g:

Energetinė vertė: 718 kJ/ 171 kcal. 

Riebalai

6,5 g (iš jų sočiųjų riebalų rūgščių-1,8 g)

Angliavandeniai

24,9 g (iš jų cukraus 0,4 g)

Baltymai

3,2 g

Skaidulinių medžiagų

Druska

1,3 g

0,9 g

Laikymo sąlygos: -18 °C temperatūroje

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2007026

Jums taip pat gali patikti