EKO pienas 3,4% riebumo

2,10 €

(2,10 € l)

Su PVM Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Ekologiškas pasterizuotas pienas 

  

LT-EKO-001

ES žemės ūkis

Pakuotės talpa: 1 litras. 

Ekologiškas pasterizuotas pienas 3,40% riebumo. Pieno galiojimo laikas 4 d. Šviežius produktus gauname antradieniais ir penktadieniais.

"EKO Žemaitija" kooperuoja Žemaitijos regione esančius ekologiškus pieno ūkius ir supranta ekologiškų maisto produktų svarbą žmogaus organizmui bei siūlo tik sertifikuotus, ekologiškus, "tikrus" produktus iš Lietuvos pieno ūkių.

Kiekis
Užsakę sulaukite antro patvirtinimo, sąskaitos faktūros

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Laikymo temperatūra nuo 0oC iki +6oC. Tinka vartoti iki: nurodyta ant pakuotės. Šviežius gaminius gauname antradieniais ir penktadieniais. Pristatymo dieną į Rupūs Miltai, vertingo maisto namus, produktas galioja 4 d.

Produkto energetinė ir maistinė vertė 100 g: 202 kJ/44 kcal

riebalai - 1,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių - 0 g

angliavandeniai - 4,8 g, iš kurių cukrų - 0 g

baltymai - 52,8 g

druska - 0 g

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2005028

Charakteristikos

EKO produktai
EKO pienas ir jo produktai

Jums taip pat gali patikti