EKO sausai brandintos jautienos iešmeliai. Lietuvos EKO ūkiai.
  • EKO sausai brandintos jautienos iešmeliai. Lietuvos EKO ūkiai.
  • EKO sausai brandintos jautienos iešmeliai. Lietuvos EKO ūkiai.
  • EKO sausai brandintos jautienos iešmeliai. Lietuvos EKO ūkiai.

Jautienos iešmeliai, EKO

1,90 €

(15,90 € kg)

Su PVM Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Sausai brandintos Ekologiškos Jautienos iešmeliai, pagaminti ŽŪKB "BIO LEUA" "Rupūs Miltai" vertingo maisto namų, mėsinėje

15,90 EUR/kg

LT-EKO-001

ES ir ne ES Žemės ūkis

1 vnt. apie 120 g. Nurodykite kiek vienetų pageidaujate. Svarbu: Pristatymas šio produkto gali užstrukti 2 darbo dienas.

Aukštos kokybės, Limuzinų ir mėsinių tirolio pilkųjų veislių arba jų mišrūnų galvijų mėsa. Tik kastruotų jaučių ir telyčių skerdiena. Jautiena iš sertifikuoto ekologinio Dubnikovo ūkio.

Prekė sveriama, tiksli kaina paskaičiuojama prekę supakavus. 

Kiekis
Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 8.

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Aukštos kokybės, Limuzinų ir mėsinių tirolio pilkųjų veislių arba jų mišrūnų galvijų mėsa. Tik kastruotų jaučių ir telyčių skerdiena. Jautiena iš sertifikuoto ekologinio N. Dubnikovo ūkio.

Sudedamosios dalys: 99% ekologiška jautiena, 1% valgomoji druska ir įvairūs ekologiški prieskoniai, įvairiomis dalimis: svogūnų granulės, paprikų granulės, juodieji ir kvapieji pipirai, petražolės, aliejus.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2100103

Charakteristikos

EKO produktai
EKO mėsa, paukštiena
Jautiena
Jautienos gaminiai/pusgaminiai

Jums taip pat gali patikti