EKO lęšių sriuba
  • EKO lęšių sriuba
  • EKO lęšių sriuba

Ekologiška Trijų lęšių sriuba, 400g

1,89 €

(4,00 € kg)

Su PVM Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Trijų lęšių ekologiška sriuba iš žaliųjų, raudonųjų ir rudųjų lęšių 400g

LT-EKO-001

EU/non-EU Agriculture / ES ir ne ES žemės ūkis

Pakuotės talpa: 400 g. Nurodykite pageidaujamą įsigyti pakuočių skaičių vnt.

Lęšių sriuba pagaminta iš trijų ekologiškų lęšių rūšių – žaliųjų, raudonųjų ir rudųjų. Kiekviena iš jų sriubai suteikia savitą tekstūrą ir maistinę vertę.

Kiekis
Užsakę sulaukite antro patvirtinimo, sąskaitos faktūros

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Sudedamosios dalys:  vanduo, ekologiški lęšiai įvairiomis porcijomis 12% (žalieji, raudonieji, rudieji), ekologiškos morkos, ekologiškos bulvės, ekologiški prieskoniai, ekologiški ryžių miltai, ekologiška paprika, ekologiškas rapsų aliejus, jūros druska.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2011129

Charakteristikos

EKO produktai
1

Jums taip pat gali patikti