EKO trinta moliūgų sriuba
  • EKO trinta moliūgų sriuba
  • EKO trinta moliūgų sriuba

Ekologiška trinta sviestinių moliūgų sriuba su saldžiosiomis bulvėmis

1,60 €

(4,00 € kg)

Su PVM Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Trinta pomidorų sriuba

Pakuotės talpa: 400 g. Nurodykite pageidaujamą įsigyti pakuočių skaičių vnt.

Trinta sviestinių moliūgų sriuba su saldžiosiomis bulvėmis pagaminta iš ekologiškų sviestinių moliūgų ir bulvių, pagardinta įvairiais prieskoniais bei žiupsneliu jūros druskos. Sviestinių moliūgų sriuba tiršta ir prisotinta gardžių daržovių skoniu.

Kiekis
Užsakę sulaukite antro patvirtinimo, sąskaitos faktūros

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Sudedamosios dalys:ekologiškų sviestinių moliūgų tyrė 45% , vanduo, ekologiškos saldžiosios bulvės 13%, ekologiškas kokosų kremas (kokosų ekstraktas, vanduo), ekologiški kukurūzų miltai, jūros druska, ekologiški prieskoniai.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2011180

Charakteristikos

EKO produktai
1

Jums taip pat gali patikti