Trinta pomidorų sriuba
  • Trinta pomidorų sriuba
  • Trinta pomidorų sriuba

Ekologiška Trinta pomidorų sriuba

1,60 €

(4,00 € kg)

Su PVM Pristatysime per 14 darbo dienų

Trinta pomidorų sriuba

Pakuotės talpa: 400 g. Nurodykite pageidaujamą įsigyti pakuočių skaičių vnt.

Ši trinta pomidorų sriuba pagaminta iš atrinktų ekologiškų pomidorų, pagardinta įvairiais prieskoniais ir žiupsneliu druskos. 

Kiekis
Rezervuokite, šiuo metu neturime

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Sriuba supilstyta į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Sudedamosios dalys:vanduo, ekologiškos morkos, ekologiški pomidorai 20 %, ekologiška pomidorų pasta 10%, ekologiškas rapsų aliejus, ekologiški prieskoniai, ekologiški ryžių miltai, jūros druska, ekologiškas cukrus.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2011123

Charakteristikos

EKO produktai
1

Jums taip pat gali patikti