Chili Raudonosios pupelės
  • Chili Raudonosios pupelės

Raudonosios pupelės aitriųjų paprikų padaže

1,40 €

(3,50 € kg)

Su PVM Pristatysime per 14 darbo dienų

Raudonosios pupelės aitriųjų paprikų padaže

Pakuotės talpa: 400 g. Nurodykite pageidaujamą įsigyti pakuočių skaičių vnt.

Šios raudonosios pupelės neriebiame aitriųjų paprikų padaže yra puikus skaidulinių medžiagų šaltinis, jose mažai cukraus, nėra alergenų, be konservantų. Užaugintos natūraliai, tausojant žemę, pasitelkiant tik pažangiausias ekologiniams ūkiams sukurtas technologijas ir griežtai atsisakant cheminių medžiagų.

Kiekis
Rezervuokite, šiuo metu neturime

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Lengva, inovatyvi pakuotė produktus išlaiko šviežius ištisus metus jų net nelaikant šaldytuve, o taip pat yra labai patogi keliaujant. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2 nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį.

Sudedamosios dalys:ekologiškos raudonosios pupelės 60%, aitrusis padažas 40% (vanduo, ekologiška pomidorų pasta 20%, ekologiškas cukrus, ekologiškas spirito actas, jūros druska, ekologiški čili pipirai 0,3%, ekologiški prieskoniai).

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2011134

Charakteristikos

EKO produktai
1

Jums taip pat gali patikti