EKO marinuoti pievagrybiai
  • EKO marinuoti pievagrybiai

Ekologiški marinuoti pievagrybiai

1,20 €

(4,80 € kg)

Su PVM Pristatysime per 14 darbo dienų

Ekologiški Baltieji marinuoti pievagrybiai

Pakuotės talpa: 250 g. Nurodykite pageidaujamą įsigyti pakuočių skaičių vnt.

Baltieji pievagrybiai užauginti AUGA ūkyje, nenaudojant genetiškai modifikuotų kultūrų, pesticidų ar kitų cheminių priedų.

Kiekis
Rezervuokite, šiuo metu neturime

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Pievagrybiai AUGA ūkyje užauginami moderniame grybų auginimo ūkyje, ant iš natūralių žaliavų pagaminto ekologiško grybų substrato.

Ši lengva pakuotė produktus išlaiko šviežius ištisus metus jų net nelaikant šaldytuve, o taip pat yra labai patogi keliaujant. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2 nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį.

Sudedamosios dalys: ekologiški pievagrybiai 56%, marinatas 44% (vanduo, ekologiškas spirito actas, ekologiškas cukrus, jūros druska, ekologiški prieskoniai, antioksidantas askorbo rūgštis).

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2011121

Charakteristikos

EKO produktai
1