• Išpardavimas!

EKO Avinžirniai be sūrymo, 150g

1,10 €

(1,10 € vnt)

Su PVM Pristatymas per 1-5 darbo dienas

Ekologiški vartojimui paruošti avinžirniai be sūrymo 

LT-EKO-001

EU Agriculture/non-EU Agriculture

ES žemės ūkis/ ne ES žemės ūkis

Pakuotės talpa: 150g

Avinžirniai turi daug skaidulinių medžiagų, yra baltymų šaltinis ir neturi glitimo! Jie yra paruošti vartojimui, todėl jų nereikia nusunkti ar perplauti. Be to, transportuojant tokius produktus be sūrymo į aplinką yra išmetama kur kas mažiau CO2 dėl mažesnio produkto svorio. Vartotojams tai sveikas ir patogus pasirinkimas, kuris puikiai tiks salotoms, sriuboms ar troškiniams.

Kiekis
Tinka vartoti iki 2022-02-25

 

Pristatymo politika

 

Saugumo ir privatumo politika

 

Grąžinimo politika

Ekologiški vartojimui paruošti avinžirniai be sūrymo 

Avinžirniai supakuoti į inovatyvią lengvo plastiko pakuotę, kuri pagrįstai gali būti vadinama ateities pakuote, nes yra palankesnė aplinkai nei tradicinių medžiagų pakuotės. Nuo jos pagaminimo iki panaudojimo į atmosferą išmetama gerokai mažiau CO2, nei naudojant tokio pat dydžio stiklainį arba skardinę.

Sudedamosios dalys: avinžirniai 97%, vanduo, jūros druska 0,8%.

Laikymo temperatūra nuo +00 iki +250C. Atidarius pakuotę laikyti šaltai ir suvartoti per 2d.

*Produkto informacija ir nuotraukos buvo parengti informaciniais tikslais. Originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Gautų prekių įpakavimas arba forma gali skirtis nuo vaizduojamų. Mes rūpinamės šia informacija ir manome, kad ji yra tiksli, tačiau jūs turėtumėte perskaityti informaciją, esančią ant produkto pakuotės prieš naudojant produktą. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad produktai ir jų sudedamosios dalys gali keistis.

2003093

Charakteristikos

EKO produktai
EKO pienas ir jo produktai

Jums taip pat gali patikti